satın almak BYCHPS ile LTC1060CSW#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | ±2.37 V ~ 5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-SOIC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Filtreler sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1060CSW#TRPBF |
| Frekans - Kesim veya Merkez: | 30kHz |
| filtre Türü: | Universal Switched Capacitor |
| filtre Sipariş: | 4th |
| Açıklama: | IC FILTER BUILDING BLOCK 20-SOIC |
| Email: | [email protected] |