satın almak BYCHPS ile LTC1144CS8#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | -Vin, 2Vin, Vin/2 |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 18V |
| Topoloji: | Charge Pump |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive or Negative |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1144CS8#TRPBF |
| Görev, işlev: | Ratiometric |
| Frekans - Anahtarlama: | 4kHz ~ 10kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed -Vin, 2Vin, Vin/2 1 Output 50mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Açıklama: | IC REG SWTCHD CAP INV 50MA 8SOIC |
| Akım - Çıkış: | 50mA |
| Email: | [email protected] |