satın almak BYCHPS ile LTC1265CS#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.25V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 13V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 4V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 13V |
| Topoloji: | Buck, Buck-Boost, SEPIC |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SOIC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive or Negative |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1265CS#TRPBF |
| Görev, işlev: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | Up to 700kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck, Buck-Boost, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.25V 1 Output 1.2A (Switch) 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Açıklama: | IC REG MULT CONFG INV ADJ 14SOIC |
| Akım - Çıkış: | 1.2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |