satın almak BYCHPS ile LTC1326CS8-2.5#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Eşik: | 2.363V, 3.118V, Adj |
|---|---|
| tip: | Multi-Voltage Supervisor |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| Timeout Reset: | 140 ms Minimum |
| Reset: | Active High/Active Low |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çıktı: | Open Drain or Open Collector |
| Diğer isimler: | LTC1326CS825PBF |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Gerilimler sayısı İzlenen: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1326CS8-2.5#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 8-SOIC |
| Açıklama: | IC PREC TRPL SUPPLY MONITR 8SOIC |
| Email: | [email protected] |