satın almak BYCHPS ile LTC1559CS-3.3#PBF
Garanti ile satın alın
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SOIC |
|---|---|
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC1559CS-3.3#PBF |
| arayüzey: | - |
| Görev, işlev: | Power Management |
| Hata Koruması: | Over Temperature, Short Circuit |
| Genişletilmiş Açıklama: | Battery Power Management IC Nickel Cadmium 16-SOIC |
| Açıklama: | IC BACKUP BATT CNTRLR3.3V 16SOIC |
| pil Kimya: | Nickel Cadmium |
| Email: | [email protected] |