satın almak BYCHPS ile LTC1693-3CMS8#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-MSOP |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 16ns, 16ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1693-3CMS8#PBF |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 1.7V, 2.2V |
| Giriş tipi: | Inverting, Non-Inverting |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | High-Side or Low-Side Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 8-MSOP |
| Sürülen Yapılandırma: | High-Side or Low-Side |
| Açıklama: | IC MOSFET DVR N-CH SINGLE 8-MSOP |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | 1.5A, 1.5A |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Single |
| Email: | [email protected] |