satın almak BYCHPS ile LTC2367CMS-18#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-MSOP |
| Dizi: | - |
| Örnekleme Oranı (Per Second): | 500k |
| referans Tipi: | External |
| Oranı - S / H: ADC: | 1:1 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Diğer isimler: | LTC2367CMS18PBF |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Giriş Sayısı: | 1 |
| Bit sayısı: | 18 |
| A / D Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC2367CMS-18#PBF |
| Giriş tipi: | Pseudo-Differential |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 18 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 16-MSOP |
| Açıklama: | IC ADC 18BIT SPI/SRL 500K 16MSOP |
| veri Arabirimi: | SPI |
| yapılandırma: | S/H-ADC |
| Mimari: | SAR |
| Email: | [email protected] |