satın almak BYCHPS ile LTC2461IMS#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-MSOP |
| Dizi: | - |
| Örnekleme Oranı (Per Second): | 60 |
| referans Tipi: | Internal |
| Oranı - S / H: ADC: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Giriş Sayısı: | 1 |
| Bit sayısı: | 16 |
| A / D Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC2461IMS#PBF |
| Giriş tipi: | Single Ended |
| Özellikler: | Selectable Address |
| Genişletilmiş Açıklama: | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Sigma-Delta 12-MSOP |
| Açıklama: | IC ADC 16BIT DELTA SIG 12-MSOP |
| veri Arabirimi: | I²C |
| yapılandırma: | ADC |
| Mimari: | Sigma-Delta |
| Email: | [email protected] |