satın almak BYCHPS ile LTC2845CUHF#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.3V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 38-QFN (5x7) |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 15mV |
| Protokol: | Multiprotocol |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 5/3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC2845CUHF#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5/3 Transceiver Full Multiprotocol 38-QFN (5x7) |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC TXRX 3.3V MULTIPROTOCOL 38QFN |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |