satın almak BYCHPS ile LTC2846CG#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.3V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 36-SSOP |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 15mV |
| Protokol: | Multiprotocol |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 36-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Diğer isimler: | LTC2846CGPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 3/3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC2846CG#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3/3 Transceiver Full Multiprotocol 36-SSOP |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC TXRX 3.3V MULTIPROTCOL 36SSOP |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |