satın almak BYCHPS ile LTC2870CFE#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 130mV |
| Protokol: | Multiprotocol |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Diğer isimler: | LTC2870CFEPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 2/2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC2870CFE#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2/2 Transceiver Full Multiprotocol 28-TSSOP-EP |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC TXRX RS232/485/422 MULTIPRTCL |
| Veri hızı: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |