satın almak BYCHPS ile LTC2939IMS#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1 V ~ 5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-MSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC2939IMS#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supply Controller Six Power Supply Monitor 16-MSOP |
| Açıklama: | IC FOUR PWR SUPP MONITOR 16MSOP |
| Güncel - Tedarik: | - |
| Uygulamalar: | Six Power Supply Monitor |
| Email: | [email protected] |