satın almak BYCHPS ile LTC2970HUFD#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.75 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-QFN (4x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC2970HUFD#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supply Controller Power Supply Controller/Monitor 24-QFN (4x5) |
| Açıklama: | IC PWR SUPPLY CTRLR/MONITR 24QFN |
| Güncel - Tedarik: | 3.7mA |
| Uygulamalar: | Power Supply Controller/Monitor |
| Email: | [email protected] |