satın almak BYCHPS ile LTC3202EMS#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 2.7V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 4.5V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-MSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC3202EMS#PBF |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 1.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) PWM Dimming 125mA 10-MSOP |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 10MSOP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 125mA |
| Uygulamalar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |