satın almak BYCHPS ile LTC3219EUD#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 2.9V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 5.5V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-QFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | LTC3219EUDTRPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 9 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC3219EUD#TRPBF |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 850kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 9 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) I²C Dimming 28mA 20-QFN (3x3) |
| karartma: | I²C |
| Açıklama: | IC LED DRVR RGLTR DIM 28MA 20QFN |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 28mA |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |