satın almak BYCHPS ile LTC3265MPFE#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | -Vin, 2Vin |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 4.5V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 32V |
| Topoloji: | Charge Pump |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive and Negative (Dual Rail) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC3265MPFE#TRPBF |
| Görev, işlev: | Ratiometric |
| Frekans - Anahtarlama: | 50kHz ~ 500kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive and Negative (Dual Rail) Fixed -Vin, 2Vin 2 Output 100mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG SWTCHD CAP INV 20TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 100mA |
| Email: | [email protected] |