satın almak BYCHPS ile LTC3375EUK#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 0.425V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 5.5V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.7V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 5.5V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-QFN (7x7) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | LTC3375EUKPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC3375EUK#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.425V 8 Output 1A 48-WFQFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BUCK ADJ 1A 8OUT 48QFN |
| Akım - Çıkış: | 1A |
| Email: | [email protected] |