satın almak BYCHPS ile LTC3499BEDD#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 2V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 6V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 1.8V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 5.5V |
| Topoloji: | Boost |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-DFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | LTC3499BEDDPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC3499BEDD#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Up |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2V 1 Output 750mA (Switch) 8-WFDFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BOOST ADJ 0.75A SYNC 8DFN |
| Akım - Çıkış: | 750mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |