satın almak BYCHPS ile LTC4217HFE#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.9 V ~ 26.5 V |
|---|---|
| tip: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, OVP, UVLO |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC4217HFE#PBF |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Özellikler: | Thermal Limit |
| Özellik Pinleri: | FB, /FLT, IMON, ISET, OV, PG, TIMER, UV |
| Genişletilmiş Açıklama: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 20-TSSOP-EP |
| Açıklama: | IC CTRLR HOT SWAP 2A 20TSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 1.6mA |
| Akım - Çıkış (Max): | 2A |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |