satın almak BYCHPS ile LTC4313CDD-2#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, Accelerator |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-DFN (3x3) |
| Sinyal Koşullandırma: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | 2-Wire Bus |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC4313CDD-2#TRPBF |
| Giriş: | 2-Wire Bus |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Accelerator 1 Channel 400kHz 8-DFN (3x3) |
| Açıklama: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8DFN |
| Gecikme süresi: | - |
| Veri Hızı (Maks.): | 400kHz |
| Güncel - Tedarik: | 8.1mA |
| Kapasitans - Giriş: | 10pF |
| Uygulamalar: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |