satın almak BYCHPS ile LTC6090CFE#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 9.5 V ~ 140 V, ±4.75 V ~ 70V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 330µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP-EP |
| Dönüş oranı: | 21 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC6090CFE#PBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 12MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 16-TSSOP-EP |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 10MHZ RRO 16TSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 2.8mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 90mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 3pA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |