satın almak BYCHPS ile LTC6256CKC#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 1.8 V ~ 5.25 V, ±0.9 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 100µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-UTDFN-EP (2x2) |
| Dönüş oranı: | 1.8 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-UFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC6256CKC#TRPBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 6.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-UTDFN-EP (2x2) |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 8UTDFN |
| Güncel - Tedarik: | 65µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 35mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 5nA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 4.5MHz |
| Email: | [email protected] |