satın almak BYCHPS ile LTC6905HS5#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Oscillator, Silicon |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-5 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC6905HS5#TRPBF |
| Sıklık: | 17MHz ~ 170MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Oscillator, Silicon IC 17MHz ~ 170MHz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Açıklama: | IC OSC SILICON PROG TSOT23-5 |
| Güncel - Tedarik: | 14mA |
| saymak: | - |
| Email: | [email protected] |