satın almak BYCHPS ile LTC6912IDE-2#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 10.5 V, ±2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 125µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-DFN (4x3) |
| Dönüş oranı: | 26 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC6912IDE-2#TRPBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 30MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Programmable Gain Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 12-DFN (4x3) |
| Açıklama: | IC OPAMP PGA 30MHZ RRO 12DFN |
| Güncel - Tedarik: | 2.25mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 35mA |
| Amplifikatör Tipi: | Programmable Gain |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |