satın almak BYCHPS ile LTC6957HMS-4#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-MSOP |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:2 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çıktı: | CMOS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC6957HMS-4#TRPBF |
| Giriş: | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Frekans - Max: | 300MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 300MHz 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/No |
| Açıklama: | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP |
| Email: | [email protected] |