satın almak BYCHPS ile LTC6993CS6-4#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-6 |
| Dizi: | LTC®6993 |
| Schmitt Trigger giriş: | No |
| Yayılma gecikmesi: | 11ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC6993CS6-4#TRPBF |
| Mantık türü: | Monostable |
| bağımsız Devreler: | 1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Monostable Multivibrator TSOT-23-6 |
| Açıklama: | IC MONO MULTIVIBRATOR TSOT23-6 |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 16mA, 16mA |
| Email: | [email protected] |