satın almak BYCHPS ile LTM8061IV-4.2#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 32V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 77-LGA (15x9) |
| Dizi: | µModule® |
| Programlanabilir Özellikler: | Current, Timer |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 77-BLGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTM8061IV-4.2#PBF |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 77-LGA (15x9) |
| Açıklama: | IC BATTERY CHARGER 4.2V 77-LGA |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 2A |
| Akü Paketi Voltajı: | 4.2V |
| pil Kimya: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |