satın almak BYCHPS ile LTP190F
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 24V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 3s |
| Kalınlığı (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.880" L x 0.417" W (22.35mm x 10.60mm) |
| Dizi: | PolySwitch® |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 100 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 30 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Strap |
| Diğer isimler: | RF0176-000 RF0176-000-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | User Defined |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici parti numarası: | LTP190F |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 24V Ih User Defined Strap |
| Açıklama: | POLYSWITCH STRAP 1.9A HOLD |
| Güncel - Trip (It): | 4.2A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 1.9A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |