satın almak BYCHPS ile LTR50UZPJ133
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±200ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2010 |
| Boyut / Boyut: | 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) |
| Dizi: | LTR |
| Direnç (Ohm): | 13k |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Wide 2010 (5025 Metric), 1020 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTR50UZPJ133 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Özellikler: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 13k Ohm ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film |
| Açıklama: | RES SMD 13K OHM 1W 2010 WIDE |