satın almak BYCHPS ile LVC25JR390EV
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2512 |
| Boyut / Boyut: | 0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm) |
| Dizi: | LVC |
| Direnç (Ohm): | 0.39 |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2512 (6432 Metric) |
| Diğer isimler: | OHLVC25JR390EV OHLVC25JR390EV-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LVC25JR390EV |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Özellikler: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.39 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film |
| Açıklama: | RES SMD 0.39 OHM 5% 1W 2512 |