satın almak BYCHPS ile LVR033S-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 21s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.449" L x 0.150" W (11.40mm x 3.80mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, LVR |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 2.6 Ohm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 770 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | LVR033S-2-ND LVR033S-2TR RF1050-000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LVR033S-2 |
| kurşun Aralığı: | 0.200" (5.08mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC RESET 0.33A HOLD |
| Güncel - Trip (It): | 740mA |
| Güncel - Max: | 4.5A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 330mA |
| Onaylar: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |