satın almak BYCHPS ile LX8582A-33CV
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 10V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 1.1V @ 8.6A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-247-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-247-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | LX8582A-33CV |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 8.5A TO-247-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 8.5A TO247-3 |
| Akım - Çıkış: | 8.5A |
| Akım - Limiti (Min): | 8.6A |