satın almak BYCHPS ile M1.5KE56CA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 47.8V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 77V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 53.2V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | CASE-1 |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 1500W (1.5kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-3229 1086-3229-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | M1.5KE56CA |
| Açıklama: | TVS DIODE 47.8VWM 77VC CASE1 |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 19.5A |