satın almak BYCHPS ile M27C512-10F1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-CDIP Frit Seal with Window |
| hız: | 100ns |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) Window |
| Diğer isimler: | 497-1667-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| bellek Türü: | Non-Volatile |
| Hafıza boyutu: | 512Kb (64K x 8) |
| Bellek Biçimi: | EPROM |
| Üretici parti numarası: | M27C512-10F1 |
| arayüzey: | Parallel |
| Açıklama: | IC EPROM UV 512KBIT 100NS 28CDIP |
| Email: | [email protected] |