satın almak BYCHPS ile M74HC164B1R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-DIP |
| Dizi: | 74HC |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 497-1789-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | M74HC164B1R |
| Mantık türü: | Shift Register |
| Görev, işlev: | Serial to Parallel |
| Açıklama: | IC REGISTER 8BIT SIPO 14-DIP |
| Email: | [email protected] |