satın almak BYCHPS ile M74HC238B1R
Garanti ile satın alın
| Gerilimi Kaynak: | Single Supply |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 6 V |
| tip: | Decoder/Demultiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-DIP |
| Dizi: | 74HC |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | 497-1799-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | M74HC238B1R |
| bağımsız Devreler: | 1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-DIP |
| Açıklama: | IC DECODER 3 TO 8 LINE 16-DIP |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 5.2mA, 5.2mA |
| Devre: | 1 x 3:8 |
| Email: | [email protected] |