satın almak BYCHPS ile MA1206DIN
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Nominal DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim - Nominal AC (Faz-Faz): | - |
| Gerilim - Nominal AC (Toprağa / Nötr Faz): | - |
| Gerilim - Nominal AC: | 250V |
| Fesih Stili: | Terminal Block |
| Dizi: | MA |
| Diğer isimler: | 285-1457 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici parti numarası: | MA1206DIN |
| İndüktans: | - |
| Frekans - İşletim: | - |
| filtre Türü: | - |
| Açıklama: | LINE FILTER 250VDC/VAC 6A DIN |
| Geçerli: | 6A |
| yapılandırma: | Single Stage |
| Onaylar: | CSA, SEMKO, UL |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |