satın almak BYCHPS ile MA2C70000F
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1V @ 30mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 15V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-34 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 1ns |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Diğer isimler: | MA2C70000FTB |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 125°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MA2C70000F |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 15V 30mA (DC) Through Hole DO-34 |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 15V 30MA DO34 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 100nA @ 15V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 30mA (DC) |
| Vr, F @ Kapasitans: | 1.3pF @ 1V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |