satın almak BYCHPS ile MA5KP90CA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 90V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 146V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 100V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-204AR |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 5000W (5kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-204AR, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-4033 1086-4033-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MA5KP90CA |
| Açıklama: | TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 34A |