satın almak BYCHPS ile MA6X1250GL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 40V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 150ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | - |
| Diğer isimler: | Q5021191 |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 150°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MA6X1250GL |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 2 Pair Series Connection Standard 40V 100mA (DC) Surface Mount |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 2 Pair Series Connection |
| Açıklama: | DIODE ARRAY GP 40V 100MA |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 100nA @ 40V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 100mA (DC) |
| Email: | [email protected] |