satın almak BYCHPS ile MAC4DLMT4G
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 600V |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1.3V |
| triyak Tipi: | Logic - Sensitive Gate |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DPAK-3 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Diğer isimler: | MAC4DLMT4G-ND MAC4DLMT4GOSTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 34 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAC4DLMT4G |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Surface Mount DPAK-3 |
| Açıklama: | TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 4A |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 40A @ 60Hz |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 15mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 3mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |