satın almak BYCHPS ile MAL205644153E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Dizi: | 056 PSM-SI |
| titrek elektrik akımı: | 3.39A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL205644153E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 34 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 41 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 41 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP |
| kapasitans: | 15000µF |
| Uygulamalar: | Audio |
| Email: | [email protected] |