satın almak BYCHPS ile MAL205778151E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 385V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Dizi: | 057 PSM-SI |
| titrek elektrik akımı: | 1.16A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL205778151E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 520 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 950 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 950 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP |
| kapasitans: | 150µF |
| Uygulamalar: | Audio |
| Email: | [email protected] |