satın almak BYCHPS ile MAL210248472E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 385V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.992" Dia (76.00mm) |
| Dizi: | 102 PHR-ST |
| titrek elektrik akımı: | 16.3A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL210248472E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.252" (31.80mm) |
| Empedans: | 20 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 5.972" (151.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4700µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 29 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 4700UF 20% 385V SCREW |
| kapasitans: | 4700µF |