satın almak BYCHPS ile MAL210257682E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.992" Dia (76.00mm) |
| Dizi: | 102 PHR-ST |
| titrek elektrik akımı: | 19.8A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL210257682E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.252" (31.80mm) |
| Empedans: | 20 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 8.886" (225.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 25 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 6800µF |