satın almak BYCHPS ile MAL210426152E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 400V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.559" Dia (65.00mm) |
| Dizi: | 104 PHL-ST |
| titrek elektrik akımı: | 6.9A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL210426152E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 1.122" (28.50mm) |
| Empedans: | 49 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.358" (110.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1500µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 83 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 83 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW |
| kapasitans: | 1500µF |