satın almak BYCHPS ile MAL210647154E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 40V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +30% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.543" Dia (90.00mm) |
| Dizi: | 106 PED-ST |
| titrek elektrik akımı: | 50A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL210647154E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.252" (31.80mm) |
| Empedans: | 8 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 6.157" (156.40mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150000µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 8 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 150000UF 40V SCREW |
| kapasitans: | 150000µF |