satın almak BYCHPS ile MAL211836101E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Dizi: | 118 AHT |
| titrek elektrik akımı: | 102mA |
| polarizasyon: | - |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 2222 118 36101 222211836101 4126PHTB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL211836101E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 2.3 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.86 Ohm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 2.86 Ohm |
| Açıklama: | CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL |
| kapasitans: | 100µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |