satın almak BYCHPS ile MAL212015472E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.709" Dia x 1.496" L (18.00mm x 38.00mm) |
| Dizi: | 120 ATC |
| titrek elektrik akımı: | 4.35A |
| polarizasyon: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 4526PHBK |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL212015472E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 29 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4700µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 27 mOhm 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 27 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM 4700UF 20% 16V AXIAL |
| kapasitans: | 4700µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |