satın almak BYCHPS ile MAL212315151E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm) |
| Dizi: | SAL-A 123 |
| titrek elektrik akımı: | 310mA |
| polarizasyon: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 2281 123 15151 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL212315151E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 800 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 700 mOhm 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 700 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM 150UF 20% 16V AXIAL |
| kapasitans: | 150µF |